מהי הדרך הטובה ביותר לדאוג לשירותי ניקיון של בית משותף?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

היום ברור לכולם כי יש צורך לדאוג לשירותי ניקיון של בית משותף, מאחר ואף אחד לא היה רוצה לחיות בבניין מלוכלך ומזוהם. אומנם נכון כי ישנו מחסור בדירות ומחירי הנדל"ן רק הולכים ועולים עם השנים, אך אף דייר לא היה בוחר לחיות בבניין מוזנח ומלוכלך. לכן מי שמעוניין להעלות את הערך של הנכס שלו ולהבטיח לעצמו דיירים איכותיים, חייב לוודא כי הבניין מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר. בסופו של יום, על מנת להציע את הדירה במחיר גבוה, יש צורך לספק לדיירים סביבה נעימה, שכיף לשהות בה וכיף לחזור אליה. הדבר יעלה כמובן את הערך של הנכס שלכם, גם במקרה של מכירה. תוכלו לנהל את המשא ומתן בלב שקט, מאחר ומחיר הנכס תלוי בקשר ישיר לסביבת המגורים ולטיב השכנים.

מהי הדרך הטובה ביותר לדאוג לשירותי ניקיון של בית משותף?

שירותי ניקיון של בית משותף – כיצד לעשות זאת נכון?

אם בעבר שירותי הניקיון של הבית המשותף היו תחת אחריותו של וועד הבית, הרי שהיום ברוב המקרים, ניתן למצוא חברות ניהול, האחראיות על התחום. עם כל הכבוד לוועד הבית, בעידן הנוכחי לא ניתן להסתמך על שכן אחד או שניים, שיהיו אחראיים על ניהול הבניין. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על בניינים חדשים, המכילים כמות ענקית של דירות. במקרים אלו, רוב השכנים כלל אינם מכירים זה את זה, לכן היכולת לגבות כסף ולעקוב אחר תחזוקת הבניין, הופכת לקשה ומסורבלת במיוחד. במקרים אלו, מומלץ לעבוד עם חברה המתמחה בתחום, על מנת להבטיח גביית כספים מקצועית וכמובן שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר. חברה המתמחה בתחום תוכל להבטיח לכם בניין נקי ומצוחצח, שיעלה את ערך הנכס ויבטיח שכנים מרוצים ושבעי רצון.

כל מה שחשוב לדעת לגבי שירותי ניקיון של בית משותף

חברה המתמחה בניהול מבנים אחראית לספק שירותי ניקיון יסודיים ומקיפים, באמצעות חברת ניקיון מוכרת וידועה. מאחר וחברת הניהול מנהלת מספר רב של מבנים, היא עובדת עם אנשי המקצוע המקצועיים והאיכותיים ביותר בתחום. חברת הניקיון כבר נבדקה על ידי חברת הניהול, דבר המבטיח לכם שקט נפשי ולובי מבריק. חברת הניהול אחראית לוודא כי הניקיון מתבצע בצורה יעילה וכולל ניקוי יסודי של הלובי, חדר המדרגות, המעלית וכל השטח המשותף בבניין. כמו כן, חברת הניקיון אחראית גם לתחזוקה הכוללת של הבניין, כולל ביצוע כל התיקונים הנדרשים, ניהול חשבונות, גביית כספים, שיפוץ המבנה או הלובי, שירותי הדברה ועוד.

אנו בחברת פריים האוס ניהול ואחזקת מבנים נשמח לספק לכם שירותי ניקיון של בית משותף ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בתחום של ניהול מבנים ועובדים עם חברות הניקיון האיכותיות והמקצועיות ביותר בארץ. נשמח להבטיח לכם בניין נקי ומתוחזק, שיאפשר לכם למשוך דיירים איכותיים וליהנות מאווירה נעימה ואסתטית יותר. אנו זמינים עבורכם 24/7 ומתחייבים למחירים נוחים ואטרקטיביים. לפרטים נוספים, צרו קשר.

 

פריים האוס - ניהול ואחזקת מבנים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!