איך לבחור חברה לניהול מבנים?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט חברות שונות, המספקות שירותי ניהול מבנים. החוכמה היא כמובן לבחור חברה לניהול מבנים ברמה הגבוהה ביותר, שתוכל לספק לכם שירות אמין, מהיר ומקצועי 24/7. חברה מסוג זה אמורה לספק מענה מקיף לכל צרכי המבנה והדיירים, החל משמירה על ניקיון הלובי וחדר המדרגות ועד לטיפול במעליות, גינון, גבייה וניהול כספי וועד הבית, ניהול של פרויקטים שונים, כגון: שיפוץ המבנה, החלפת מעליות, הדברה וכדומה.

אנו בחברת פריים האוס ניהול ואחזקת מבנים נשמח לספק לכם את השירות המקצועי והיעיל ביותר בתחום אחזקות מבנים. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל שלושה עשורים בתחום ומבטיחים לשמור על הנראות והתחזוקה של הנכס בסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

איך לבחור חברה לניהול מבנים?

החשיבות של בחירת חברה לניהול מבנים ברמה הגבוהה ביותר?

היום אין שום חקיקה המסדירה את תחום ניהול המבנים, לכן ניתן למצוא לא מעט חברות, שאינן מקפידות על שירות מקצועי ועל יחס מתאים לדיירים. כתוצאה מכך, בעלי הנכסים עלולים לסבול מירידה בערך הנכס, קושי למצוא דיירים וכמובן פגיעה באיכות החיים של הדיירים בקיימים. לכן חשוב לבחון היטב את הוותק והניסיון של חברת הניהול, במטרה להבטיח לעצמכם שירות מקצועי ואמין. רק חברת ניהול מוכרת וידועה תוכל להבטיח לכם תחזוקה מתאימה לכל המערכות החדשניות, הקיימות במגדלי המגורים. יש לזכור כי לא לכולם יש את הידע והיכולת הטכנית לתחזק כראוי מערכות גילוי וכיבוי אש, מתקני חניה רובוטיים וכדומה. מעבר לכך, חברת הניהול אמורה להיות אחראית על אנשי המקצוע השונים, ההכרחיים לתחזוקה השוטפת של הבניין, כולל תיקוני חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר ועוד.

כיצד לבחור חברה לניהול מבנים? טיפים ששווה להכיר!

קודם כל, חשוב להתאים את חברת הניהול לסוג המבנה המדובר, מאחר וחברת ניהול המסוגלת לנהל בניין בן שלוש קומות תתקשה לנהל מגדל יוקרה, המכיל מספר מעליות, מערכות כיבוי אש חדשניות, בריכה, חדר כושר וכדומה. לכן יש לבדוק מהו הניסיון של החברה בתחום ואף לגשת פיזית לאחד הבניינים המנוהלים על ידה, על מנת לבחון את מצבו ולבדוק את שביעות הרצון של הדיירים. חשוב לא להתפתות מרמת הניקיון של הלובי או מאיכות הגינון, אלא לבדוק את איכות הטיפול במערכות השונות, רמת השקיפות והיושרה מבחינת ניהול הכספים והיכולת של החברה לספק אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. בנוסף לכך, כדאי לוודא כי חברת הניהול מספקת מענה מהיר לכל פניה ומאפשרת זמינות גבוהה לדיירים ולבעלי הנכסים בבניין. מומלץ לבחור בחברה המספקת שקיפות מלאה ומקפידה על הפקת דוחות תקופתיים, לצד פירוט הוצאות וצירוף של חשבוניות וחוזים.

אנו בחברת פריים האוס ניהול ואחזת מבנים נשמח לספק לכם שירותי ניהול מבנים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתחייבים למענה מהיר ומקצועי לכל קריאה, זמינות של 24/7 וטיפול יעיל בכל תקלה ובכל בעיה. למידע נוסף, צרו קשר.

פריים האוס - ניהול ואחזקת מבנים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!